Naši partneři
Čepujeme
Skanzen Kouřim

Naší stálou základnou je staročeský skanzen Kouřim blízko Prahy i Kolína Dokreslujeme dobovou atmosféru našimi dobovými porcemi masa, klobás, koláčů, buchet, poháry medoviny, piva. Pro toho komu je v oblasti  jídla a pití bližší naše doba pro toho tady máme řízky, plněné knedlíky masem i jahodami, hranolky, párky v rohlíku ale i specialitu a to jehněčí na všechny způsoby i coby  tzv. Hámbegrr a k pití třeba točenou limonádu ,Colu nebo balenou vodu a mnoho dalšího.

Zajišťujeme také firemní akce na klíč, firemní rauty, svatební hostiny. Všechny tyto akce jsou doprovázeny dobovou hudbou, vystoupením těch nejlepších šermířských skupin, které jsou u nás k vidění, loutkovým divadlem pro nejmenší ale i pro větší a nebo Vás nakonec může zmučit mistr kat. Záleží jen na Vás a na Vašem přání.

Jak jsme se usídlili ve skanzenu  Kouřim
V Kouřimy jsme se ocitli, jako v podstatě ve všem, díky naší Marušce. Ona hledala a hledala až našla opuštěnou krčmu ve skanzenu v Kouřimi. Nejen za vším ale hledej jen ženu. K hosp§ůdce Na hrázce nám pomohli lidi z Kolína, kteří také pořádají rekonstrukce bitev v Kolíně a nejvíce lidi z kolínského muzea pod jehož křídla celý skanzen patří. Jak je naším zvykem, vrhli jsme se na organizování všeho, okolo působení v novém působišti, s plnou vervou. To znamenalo většinou, všechno osobní musí jít stranou a všichni se věnují výlučně novému projektu.  Času opravdu nebylo mnoho protože v plném proudu byly naše dvě dobové krčmy a Taverna na tvrzy Hummer. Bylo potřeba spousta lidí a spousta umu vše skloubit tak, aby naši návštěvníci, tedy Vy, jste nic nepoznali a měli jedinou starost.Co sníst a co vypít.